Niet aangehouden, toch nat
Bron:OmroepBrabant.nl
Excuses politie voor natspatten voetganger

EINDHOVEN - De politie is op zoek naar een man om hem excuses aan te bieden. De man liep een nat pak op door een voorbij scheurende politieauto.
Die auto was op weg naar een ongeluk op de Leenderweg in Eindhoven. Omdat daar iemand zwaargewond zou zijn, omzeilde de politieauto op de Bleekweg een kleine file.
De agenten reden over het fietspad door een grote plas water. Daardoor moet een voetganger drijfnat geworden zijn toen hij de volle laag over zich heen kreeg.
Gepost door
ijstaartindeoven op Saturday, 27 May 2006
(3)
Commentaar •
Permalink
. 
Reactie #1, gepost door: Jan Hollander op: 05/27 om 09:44 AM
Sorry meneer, we achtervolgden een boef. En daar waren we zo druk mee bezig dat we u en de plas niet zagen.
Reactie #2, gepost door: Jan Hollander op: 05/27 om 09:46 AM
Eerst water, de rest komt later.
Wat is die Eindhovense politie beleefd! Op zoek gaan naar iemand met een nat pak om excusuus te maken. Misschien kan de Amsterdamse politie wat Eindhovense agenten importeren.
Reactie #3, gepost door:
Robert van den Heuvel op: 05/27 om 01:18 PM
Terug naar de hoofdpagina