‘Hillary Clinton genoemd voor Buitenlandse Zaken’
Hillary Clinton wordt mogelijk minister van Buitenlandse Zaken in het kabinet van Barack Obama. Dit hebben het Amerikaanse tv-station NBC en de krant The Washington Post gemeld op basis van twee adviseurs van Obama.
De echtgenote van ex-president Bill Clinton en Obama hadden elkaar een lange strijd geleverd om de presidentskandidatuur van de Democratische Partij. Op het beslissende partijcongres sprak Clinton echter uiteindelijk haar steun uit voor Obama.
Wonden helen
Volgens waarnemers zou een benoeming van Clinton op het State Department de wonden binnen de Democratische Partij kunnen helpen helen. Menig Hillary-aanhanger is verbolgen over het feit dat Obama haar passeerde bij de aanwijzing van een vicepresidentskandidaat en koos voor Joe Biden.
Clintons kantoor zei in een reactie desgevraagd dat het aan Obama is wie hij in de functie benoemt. Clinton dient momenteel haar tweede ambtstermijn uit als senator voor de staat New York.
Naast Clinton wordt John Kerry genoemd voor Buitenlandse Zaken. Kerry verloor in 2004 de presidentsverkiezingen van George Bush. Andere genoemde namen zijn de Republikeinse senator Chuck Hagel en de gouverneur van New Mexico, Bill Richardson, die onder Bill Clinton VN-ambassadeur was.
bron: bnr.nl
Gepost door
Robert van den Heuvel op Friday, 14 November 2008
Cafe •
(4)
Commentaar •
Permalink
Grappig: een witte Bush met een zwarte Condoleeza en nu misschien een zwarte Obama met een witte Hillary.
In Amerika is ook echt alles mogelijk. Bijna dan. Immers een een vrouwelijke president, was nog een brug te ver!

Reactie #1, gepost door:
Tess op: 11/22 om 12:41 PM
Het is rond inmiddels: Hillary wordt minister van Buitenlandse zaken.
Reactie #2, gepost door:
Robert van den Heuvel op: 11/22 om 04:58 PM
wat vinden we daar dan van? ze zal wel competent zijn om dit te doen maar ik zie de change niet die obama beoogt. clinton was vóór de oorlog in irak.
Reactie #3, gepost door:
ZaZkia op: 11/23 om 02:06 PM
Obama heeft natuurlijk ook veel geroepen om president te worden. En het woord change lijkt wel erg veel op het woord chain en dat doet de bellen rinkelen bij de voormalige gechainden.
Obama kan zoveel willen, hij is embedded in een systeem waarin change alleen maar door de val van het huidige economische stelsel in gang gezet kan worden.
Hillary is de juiste vrouw op de juiste plek en Obama is over vier jaar Oboema. Hahahahahaha
Ik schaam me dood en ik hoop natuurlijk dat er een wonder zal gaan geschieden.
Reactie #4, gepost door:
Tess op: 11/23 om 02:14 PM
Terug naar de hoofdpagina