homeVoorpagina whoisWie zijn wij? penZelf schrijven boeiHelp pijlLog in penRegistreer

TRAINING: “EEN KIND EN JE RELATIE”

x44Je zeker voelen in je relatie met je partner na het krijgen van een kind is voor veel verse ouderparen een hele uitdaging. Hoe kan een kind jullie relatie beïnvloeden? Welke nieuwe uitdagingen staan je relatie of huwelijk te wachten? Hoe past een kleintje hierbij? Tijdens de drie delige training zullen we alle aspecten aandacht geven. Er is veel ruimte voor jouw eigen ervaring en je leert van andere deelnemers in een sociaal veilige omgeving.

Het is aanpoten voor kersverse ouders. Het krijgen van een kind verandert je leven en je relatie/ huwelijk definitief. Eerst was alle aandacht gericht op elkaar, maar daar komt nu een derde kleine speler of speelster bij, de aandacht moet worden gedeeld en verlegd.

Hoe kun je ervoor zorgen dat je relatie uitdagend en liefdevol blijft na de komst van de kleine? Hoe kunnen pappa en mamma toch volledig van elkaar genieten? Op deze en meer vragen gaan we in tijdens de training die drie dagen zal duren. Docent: Rabbijn Simon Bornstein.

Wat: Training: “Een kind en je relatie”

Waar: Assadaaka Community, Polderweg 300, 1 hoog, 1093 KP Amsterdam

Data: 06, 13 en 20 mei (donderdagen)

Tijd: 15.00-16.30 uur

Kosten: 7,50 PER CURSUSDAG

Aanmelden: .(JavaScript must be enabled to view this email address)

Doelgroep: grootouders en jonge ouders

Gepost door ahmed
Agenda • (0) CommentaarPermalink



Naam:

Email:

URL:

Smileys

Onthoud mijn persoonlijke informatie

Mail me bij vervolg-commentaar


Terug naar de hoofdpagina

Zoeken

geavanceerd zoeken