Assadaaka Community organiseert op 10 november de Dag van de Mantelzorger een feestelijke lunch voor de overbelaste mantelzorgers, van 13u tot 15.30, in de Wethouder Verheijhal (Polderweg 300, 1e etage).
Tijdens deze gezellige lunch zet Assadaaka Community mantelzorgers in het zonnetje, juist in deze lastige tijd, waarin de druk op mantelzorgers vaak verder is toegenomen.
Voor mantelzorgers en hun naasten is dit een moment van ontspanning, waarin we verhalen delen en ervaringen uitwisselen. Ook brengen we graag tijdens deze lunch de overbelaste mantelzorgers extra onder de aandacht. Want iedereen die opgroeit in een gezin of situatie waarin extra zorg nodig is, is ook voor een overbelaste jonge mantelzorger.
Kortom, mantelzorgers en hun naasten én iedereen die interesse heeft in het onderwerp, kom gezellig langs bij de lunch van Assadaaka Community op 10 november.
Thema: Dag van de Mantelzorg met de overbelaste mantelzorgers
Wanneer: zondag 10 november 2024
Tijd: 13:00 – 15:30 uur
Waar: Polderweg 300, Amsterdam-Oost
Aanmelden via: .(JavaScript must be enabled to view this email address) of telefonisch bij Ahmed El Mesri: 06-47440672