homeVoorpagina whoisWie zijn wij? penZelf schrijven boeiHelp pijlLog in penRegistreer

Michael Glatze keert zich af van homo’s

Nederlands Dagblad

Een in Amerika bekende homo is niet langer van de herenliefde. Michael Glatze, tot voor kort homo-activist en oprichter van het homoblad Young Gay America, heeft namelijk de Heer gevonden en is christen geworden. Hij omschrijft de breuk met zijn homoseksuele levensstijl als ‘‘het meest bevrijdende, het mooiste en het meest verbazingwekkende’’ dat hij ooit heeft meegemaakt.

Glatze is nu van mening dat homoseksualiteit nooit een vol leven kan bieden, omdat het ‘‘uitsluitend gefixeerd is op seksuele lust’‘. Hij noemt homoseksualiteit ‘‘neurotisch’‘, ‘‘onnatuurlijk’’ en ‘‘een belemmering voor de mens om zijn ware ik te vinden’‘.

De 30-jarige voormalige homo zegt dat hij 14 jaar was toen hij voor het eerst homogevoelens kreeg. Toen hij 20 was kwam hij ‘uit de kast’ en twee jaar later begon hij zijn carrière bij het homoblad. Nu heeft God hem er de ogen voor geopend dat hij ‘‘aan de leiding stond van een verderfelijke en zondige beweging’‘.

 

Gepost door Tess Jungblut
Cafe • (16) CommentaarPermalink



Glatze is nu van mening dat homoseksualiteit nooit een vol leven kan bieden, omdat het ??uitsluitend gefixeerd is op seksuele lust??. Hij noemt homoseksualiteit ??neurotisch??, ??onnatuurlijk?? en ??een belemmering voor de mens om zijn ware ik te vinden??.

Dit is nonsens en bovendien inauthentiek. God kan helemaal niet je ogen openen!

Ik ben wel benieuwd naar wat de aanleiding is geweest voor deze ommekeer! Of hij is nooit echt homosexueeel geweest of er is iets anders (ergs) gebeurd!!!

 

Posted by Tess  on  07/08  at  07:33 PM


Hij heeft er duidelijk persoonlijk last van zijn ware ik te vinden,wat een ommezwaai.
Homo,Hetero,of mischien nog weer later in de tijd wel allebij, En nog steeds gefixeerd op sexuele lust misschien maar dan op een breder terrein?hahaha
Wat een verhaal.

Posted by Anneke  on  07/12  at  03:03 AM


@ Anneke

Hij heeft er duidelijk persoonlijk last van zijn ware ik te vinden,wat een ommezwaai.

Wat mij opvalt aan het verhaal is dat hij homosekusualiteit nu gaat afkeuren. Dat je op een gegeven moment een andere voorkeur gaat krijgen dat kan. Ik bedoel biseksualiteit is een normaal verschijnsel onder mensen (en ook dieren). Maar dat je dan je vorige voorkeur gaat afkeuren is voor mij een teklen dat het wel eens te maken zou kunnen hebben met de houding van veel gelovigen ten aanzien van homoseksualiteit en seksualiteit in het algemeen! Dat is vies en dat moet onderdrukt worden!  Een houding die vraagt om problemen! Een houuding die mmaakt dat mesen elkaar gaan afkeuren en zelfs gaan slaan en vermoorden.

Als hij maar niet in zijn alom gerezen verwarring kinderen erbij gaat betrekken, dat schijnt namelijk in gelovoge kringen ook schering en inslag!

We moeten die man in de gaten houden wink hahahahaha ... .

Posted by Tess  on  07/12  at  07:21 AM


Het ‘in de Here zijn’ krijgt zo wel weer een hele nieuwe betekenis.

Posted by Pattex  on  07/12  at  11:46 AM


@  Pattex

Iets voor de Dikke Van Dale?

Overigens,  deze man was gewoon verslaafd aan seks. Dat had Michael Douglas ook. Die is op aandringen van Catharina naar Engeland gegaan. Daar heb je een speciale kliniek voor mensen die een sexsaddiction hebben. Dat heeft dus niets met homozijn te maken!

Posted by Tess  on  07/12  at  11:51 AM


Zoiets ja.

P.S. Catharina Z.J. heeft trouwens ook een verslaving. Aan hairextensions notabene.

Posted by Pattex  on  07/12  at  11:57 AM


@ Pattex

Oh, ik las in Vrij Nederland van deze week hierover:

Actrice Miryanna van Reeden kan niet meer zonder ‘haar’ weelderige lokken. Maar waar komen die hairextentsions vandaan? Soms wed het haar met geweld afgeknipt, vaak is het geofferd door Indi?rs om een god gunstig te kunnen stemmen. Zij werpen hun ego af, wij plakken het er hier aan. ‘Ja, als je bereid bent om je nier af te staan, dan is je haar peanuts. Neem m??!’

Robert van der Griends reportage in VNpagina 60: De wortels van de hairextension

Posted by Tess  on  07/12  at  12:02 PM


God’s wegen zijn ondoorgrondelijk, maar altijd wel leuk om er weer met de haren bij te slepen. Hairextensions zijn gewoon Big Business, de God van de Economie. Een beetje, of wat meer offeren is de Economie ook niet vreemd.

Zouden hairextensions te vergelijken zijn met egoverbreders, zoals je ze onder andere kunt krijgen bij Kroymans in Breukelen langs de A2? Of zijn berijders van die Hummers e.d. de extensie van het voertuig? De bestuurdersextensie zogezegd.

Posted by Pattex  on  07/12  at  12:29 PM


@ Pattex

En wat heeft dit nog met Glatze te maken? Rijdt die soms in een hummer met hairextensions?

Posted by Tess  on  07/12  at  12:31 PM


Een Hummer met hairextensions? Oh God, pimp my ride!

Posted by Pattex  on  07/12  at  12:33 PM


Blijft evengoed zielig voor Glatze dat hij meent dat homozijn ziekelijk is!

Wanneer houdt dit nu eens op dat degraderen van mensen!

Posted by Tess  on  07/12  at  12:35 PM


Zodra we erkennen dat ieder mens, zonder uitzonderingen, ziekelijk is? Welk mens heeft geen neuroses, gedraagt zich natuurlijk of heeft geen belemmering om zijn of haar ware ik te vinden? Een mens waar alles aan klopt kan geen mens zijn.

De vraag is het natuurlijk wat je er mee opschiet alles in hokjes te proppen. Het is dood en doodvermoeiend al die hokjes: homo, christen, neurotisch, sexbelust, verderfelijk, zondig. Zou God al die oordelen met elk afzondelijk individu delen?

Posted by Pattex  on  07/12  at  01:01 PM


@ Tess

Deze man heeft Jezus leren kennen en in zijn leven toegelaten. En Jezus keurt mensen niet af (maar de zonde keurt Hij af) en wil al hellemaal niet dat mensen elkaar slaan of vermoorden maar dat ze juist tot Hem komen. En zoals deze man zei dat is het mooiste wat een mens kan ondervinden. De wereld heeft velle wegen maar
Jezus zegt ik ben de weg.

Posted by Willem  on  08/27  at  09:36 AM


@ Willem

Volgens mij keurde Jezus het liefhebben van elkander niet af.

Sterker nog, ik heb een vermoeden dat veel apostelen homo’s waren. En dat pleit dan ook weer voor het verraden van Jezus door Petrus.

Immers Petrus was gek op Jezus maar deze had een uitzonderlijke relatie met Maria Magdalena.

Want het is nooit helemaal duidelijk geworden waarom Petrus Jezus heeft verraden. Niet alleen voor die Judaspenningen, immers ze hadden een belofte van arremoede afgelegd of iets dergelijks!

Posted by Tess  on  08/27  at  11:00 AM


Hm nu ja verandert t ietsergens aan? T is jammer dat die Gladze “bekeert” nu is t alsof hij beter weet dan wie ook wat homo zijn is en dat t zo slecht zou zijn. Misschien voor hem maar nog niet voor de rest. Freddy Mercury had t precies tegengesteld.

——————————————————————————————
I wasted time and now doth time waste me.
——————————————————————————————

Posted by ZaZkia  on  08/27  at  12:43 PM


Wat is homo zijn dan? Ik bedoel je valt gewoon op jezelf toch?

Posted by Tess  on  08/27  at  04:01 PM


Naam:

Email:

URL:

Smileys

Onthoud mijn persoonlijke informatie

Mail me bij vervolg-commentaar


Terug naar de hoofdpagina

Zoeken

geavanceerd zoeken