homeVoorpagina whoisWie zijn wij? penZelf schrijven boeiHelp pijlLog in penRegistreer

Een delegatie van het Centraal Orgaan opvang Asielzoekers (COA) bij Assadaaka op bezoek

zlopVandaag, op 4 april, heeft een bijzondere en vruchtbare bijeenkomst plaatsgevonden met een delegatie van het Centraal Orgaan opvang Asielzoekers (COA), onder leiding van Johnny Renfurm. Johnny, een gedreven en voormalig stagiaire van Assadaaka Community, is inmiddels werkzaam bij het COA en zet zich in voor de integratie van vluchtelingen in Nederland. Zijn betrokkenheid en enthousiasme voor het onderwerp waren vandaag wederom duidelijk merkbaar.

Tijdens dit bezoek werd er uitgebreid gesproken over de integratie van nieuwe Nederlanders, met een specifieke focus op de kwetsbare groep vluchtelingen.

De delegatie, die bestond uit vertegenwoordigers van verschillende COA-locaties uit diverse steden, kwam samen om kennis uit te wisselen en te discussiƫren over hoe de integratie van vluchtelingen nog beter ondersteund kan worden. Het gesprek was gericht op het vinden van concrete en haalbare oplossingen voor de uitdagingen waarmee vluchtelingen te maken krijgen in hun nieuwe thuisland. De nadruk werd gelegd op het belang van het verstrekken van de juiste informatie en ondersteuning, zodat deze nieuwkomers effectief kunnen deelnemen aan de Nederlandse samenleving. Het integreren van vluchtelingen is immers niet slechts een kwestie van opvang, maar vraagt om een bredere benadering die hen in staat stelt om volwaardig en met vertrouwen deel te nemen aan de maatschappij.

In dit kader werd de rol van Assadaaka Community en het COA opnieuw benadrukt. De samenwerking tussen deze twee organisaties is van groot belang, en de inspanningen die vandaag zijn geleverd, hebben de basis gelegd voor het voortzetten van deze gezamenlijke missie. Door middel van gedeelde kennis en ervaring kunnen we ervoor zorgen dat vluchtelingen niet alleen snel hun weg vinden in Nederland, maar ook daadwerkelijk in staat zijn om bij te dragen aan de maatschappij. Het doel is niet alleen om hen te ondersteunen bij hun integratie, maar hen ook te empoweren om actief deel te nemen aan de sociale en economische structuren van ons land.

Deze bijeenkomst was dan ook een inspirerend moment van samenwerking en vooruitgang. De gedeelde visie en inzet van alle betrokkenen, van het COA tot Assadaaka Community, weerspiegelen de gezamenlijke ambitie om het integratieproces te optimaliseren en de kans op succesvolle participatie van vluchtelingen te vergroten.

We kunnen terugkijken op een waardevolle en doelgerichte sessie, die niet alleen inzicht heeft gegeven in de huidige stand van zaken, maar ook nieuwe handvatten heeft geboden voor de toekomst. Het gesprek heeft bijgedragen aan het versterken van de samenwerking en het verder uitbouwen van effectieve strategieƫn om vluchtelingen te ondersteunen op hun integratietraject.

Petje af voor iedereen die zich met zoveel toewijding inzet voor deze belangrijke zaak. Samen blijven we werken aan een toekomst waarin vluchtelingen niet alleen veilig zijn, maar ook de mogelijkheid hebben om zich volwaardig in onze samenleving te integreren. We kijken ernaar uit om deze vruchtbare samenwerking voort te zetten en gezamenlijk de nodige stappen te zetten voor een inclusieve en diverse samenleving.

Gepost door ahmed
Cafe • (0) CommentaarPermalink



Naam:

Email:

URL:

Smileys

Onthoud mijn persoonlijke informatie

Mail me bij vervolg-commentaar


Terug naar de hoofdpagina

Zoeken

geavanceerd zoeken